Proč Stodola?

Protože Tento dům, v kterém se chystáte trávit chvíle odpočinku a pohody, byl původně stodolou k roubené chalupě č.p. 44 s výhledem na Kokrháč. Již podle čísla je zřejmé, že jednou z nejstarších ve Vysokém.

Dispozice

Ubytování pro hosty je umístěné v samostatné polovině domu. Chalupa pojme pro účely ubytování 4 až 11 osob ve 3 ložnicích.

1.patro má k dispozici dva čtyřlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

V přízemí je jeden třílůžkový pokoj s koupelnou a wc.

Společná místnost se sezením, TV, WIFI, a kuchyňkou je součástí přízemí. K němu dále patří předsíň, kde je možno uložit lyže a po dohodě i kola.

Poloha

Dům je umístěn kousek od náměstí ve Vysokém nad Jizerou. Nebude tedy pro vás žádným problémem obsatarat si čerstvé potraviny nebo si zajít jen tak posedět do jedné z mnoha restauarací. Ze stodoly je nádherný výhled na masiv Krkonoš směrem na Rokytnici nad Jizerou.

Stravování

Snídaně poskytujeme pouze po dohodě. Min počet na snídani je počet ubytovaných osob. Snídaně se podává 8 do 9: 30 hod. Kontinentální: káva, čaj, džus, pečivo, máslo, šunka, sýr, marmeláda. cena 100,- Kč, Rozšíření: + párek, nebo vajíčka. cena 120,- Kč.

Pro samostnatné vaření je pro ubytované k dispozici samostatná kuchyně se standardním vybavením.

Vybavení

TV, WiFi, společenské hry, sporák elektrický, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí, Možnost zapůjčení výčepního zařízení, čištění 200,- Kč za pobyt.

Vytápění: Plynový kotel.

Parkování: parking pro 2 os. vozy na místě, jinak náměstí 250m.